Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Śnieżna bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej tradycyjnie, pomimo tego nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu szkolnego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki szykownym tkaninom i ozdobom.
W takim zestawie śnieżna bluzka ma ponadczasowy, dopasowany fason dodatkowo jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są standardowo zgięte, lecz proste oraz postawione, co natychmiast dodaje koszuli elegancji. Stylizacja kunsztowna bywa podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny fason z tkaniny. Taka tkanina nadaje jej lekko ekstrawaganckiego charakteru i udowadnia, iż zakładająca ją kobieta jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez czółenek na szpilce. My doradzamy brokatowe, srebrne szpilki o topowym, mocno wyciętym kroju i z geometrycznym, szpiczastym czubkiem przykrywającym stopę po skosie. Niepowtarzalne buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję ozdabia misterny naszyjnik na wisiorku, który ozdabia mnóstwo połączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie przytłoczą stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Kopertowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w ręku lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy eleganckiej stylizacji razem z linkami do shopów znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przekierowuje na stronę produktu.
tekst dostepny na stronie torebka