Untoxin – Czujesz się ciągle zmęczony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w skóry kapsułek. Wynik ten przeznaczony jest do stosowania w okresach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie potrafi stanowić efektem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przesuwa się obecne na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji gładkiej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natur, co odkłada się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy wyrywać w trakcie czyli po posiłku, popijając dużą miarą wody. 

Pierwsze efekty przyjmowania preparatu Untoxin można dostrzec już po siedmiu dniach od zaczęcia jego przyjmowania. 

Należy dbać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na pewien jego element.

Suplementy diety winnym stanowić gromadzone w temperaturze pokojowej w twórz niedostępny dla maleńkich dzieci. Chronić przed światłem oraz dodawaniem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie pewno stanowić łączony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

tani Derminax

tani Follixin