Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, iż faceci, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów z erekcją w porównaniu cialis bez recepty do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby zainicjować widoczną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest w większości wypadków wyczerpany. Musi odpocząć. Wobec tego bardzo ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój penis jest potencja zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla mocnej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest niezmiernie ważny.