Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, rozczarowania i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinkiem z najefektywniejszych a najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia dobro oraz przyciąga pozytywną energię.

Świeca tworzona jest ręcznie z zdrowego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz olejkami z nadzwyczaj bogatych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału obowiązkowa istnieje też odpowiednia formuła, jaka była grana tylko w starożytności; to klasyczne zaklęcie ochronne, które korzysta zabezpieczać przed szkodliwą aurą z zewnątrz, niebezpieczeństwami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest służenie wielowymiarowe. Nie jedynie chroni przed złem i oczyszcza, ale również unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa wielką funkcję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz odprężenia umysłu, co we nowoczesnym świecie jest wyjątkowo trudne. Ale sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie paru przygotowań: właściwego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy potrzeba zaledwie skupić się na końca, który wymagamy otrzymać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

Kankusta Duo

Knee-Active Plus