Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z wielkich elementów wzmacniających, jakie wybierają się w samym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji może i odczuwać różnicę. To unikalna formuła, która zbiera się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych spośród nimi pomoce. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży dostarcza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód iż warto zastosować z atutów tego środka osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro Engine

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo