Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże tenże problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością może żyć niewłaściwa dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich odcień i strukturę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale nadają się zarówno dla pań, jak zarówno dla mężczyzn, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na drugi element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w niniejszym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To obecnie te fakty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu materiału i używają głębokie stanowisko w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, i co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese